Flama Nedir?

Online Flama Siparişi

Flama Nedir?

Flama, farklı amaçlar için kullanılan işaret, simge ya da işaretleme amacıyla kullanılan küçük bayraklardır. Flamalar özellikle siyasi partiler, işletmeler ya da kamu kurumları için kullanılmaktadır. Flamalar ayrıca spor alanında faaliyet gösteren kulüpler ya da özel işletmeler için de kullanılabilir. Masalarda kullanılabileceği gibi birden fazla flama bir araya getirilerek görünen bir bölgeye asılabilir.

Flamalar işletmenizin düzenlediği açılışlarda, organizasyonlarda ve tanıtım stantlarında da kullanılabilir. İşletmenizin kurumsal yapısını ortaya koyabilmek için logonuzun ve sloganınızın yer aldığı bir flama ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Flamalar promosyon olarak dağıtılabileceği gibi işletmenizin çeşitli yerlerinde de kullanılabilir. Masalarınızda, duvarlarınızda, işletmenizin bahçesinde ve birçok alanda kullanılabilen ürünlerdir.

Dizi flama, saçaklı flama gibi türleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik, işlevsel tasarımlara sahip ürünler bulabilirsiniz. Flamalar dayanıklı yapıya sahiptir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Yağmur, rüzgar, güneş ışığı gibi etkilere karşı dayanıklı olan bu bayraklar uzun yıllar boyunca solmaz ya da yıpranmadan işletmeniz için kullanılabilir.

Özel Ölçü Flama Siparişi

İşletmemiz özel ölçü ve ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli flama üretimi yapabilmek adına son teknoloji yöntem ve ekipmanlarla çalışıyor. Ayrıca sizlerin ihtiyacı olan ürünleri üretebilmek adına profesyonel kadromuz yanında iletişim kanallarımız üzerinden sipariş alıyoruz.

Flama Fiyatları

Flama fiyatları; kullanılan kumaş türü, uygulanan baskı tekniği, satın alınacak flama modeli, satın alınacak flama sayısı, flamanın ölçüleri gibi unsurlara göre değişmektedir. Her işletme üçgen, beşgen, dörtgen gibi flama çeşitleri yanında ihtiyaçlarına özel ölçülerde de sipariş verebilir. Bayrak sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle her bütçeye uygun flama çeşitlerini hızlı bir şekilde üretiyoruz.

Flamaların kullanılacağı alana göre kumaş türü ve baskı tekniği belirlenir. Kaliteli ve uzun ömürlü kumaşlara basılan bayraklar uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılabilir. Ayrıca flamanız için modern baskı yöntemlerini de tercih edebilirsiniz. Kurumsal yapınızı güçlendirecek ve marka bilinirliğinizi arttıracak etkileyici ve kaliteli flama çeşitleri için hemen sipariş verebilirsiniz.

Yüksek kaliteye sahip uygun fiyatlı flamaları sitemizden satın alabilirsiniz. Çoklu siparişlerinizde size özel indirimler uygulanabilmektedir. Hızlı üretim, hızlı gönderim ve profesyonel çalışma anlayışı ile bütçenize uygun flama modelleri için bize ulaşın. Flama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için iletişim kanallarımız üzerinden istediğiniz her zaman bize ulaşabilirsiniz.