Kurumsal Bayrak

Kurumsal Bayrak Neden Gereklidir?

Kurumsal Bayrak

Kurumsal kimliğinizi, değerlerinizi, misyon ve vizyonunuzu öne çıkarmak çoğu zaman zordur. Müşterilerinizi sıkmadan, görsel materyalleri kullanarak kurumsal kimliğinizi güçlendireceğiniz gibi aynı zamanda marka bilinirliğinizi de artırabilirsiniz. Görsel öğeler ile ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtmanın risk oranı en az olan yöntemlerinden biri de kurumsal bayraktır.

Marka bilinirliğinizi artırmak için kurumsal kimliğinizi oluşturan en önemli öğelerin başında gelen logonuzun bayrak halini fuar ve etkinlik alanlarında, üretim yerlerinizde, ofisinizde vb. alanlarda kullanabilirsiniz.

Makam bayrağı ve saçaklı flamadan yelken bayrak ve masa bayrağına kadar pek çok çeşidi bulunan kurumsal bayrak üretiminde öncü firmalardan biri olarak hedeflerinize en güvenilir ve hızlı yoldan ulaşmanız için isteklerinizi dinliyor ve üretimden teslim sürecine kadar her adımda sizi bilgilendiriyoruz. Stratejik marka yönetiminin görsel aşamalarından biri olan kurumsal bayrak, tasarımı, boyutu ve kullanım amacı, alanına göre farklı kategorilere ayrılıyor. Sadece logo ve kartvizitten ibaret olmayan kurumsal kimlik öğeleri, markanızın bilinirliğini artırmakla kalmayıp, açık hava reklamcılığında da büyük rol oynuyor.