Türk Bayrağı Çeşitleri

Türk Bayrakları

Türk Bayrağı Çeşitleri

Türk bayrağı; milli birlik ve beraberliğimizin en büyük göstergesidir. Türk bayrakları bağımsızlık sembolümüz olduğu için birçok yerde Türk bayrağı çeşitleri kullanılmaktadır. Seçkin Bayrak olarak her türlü ihtiyacınıza yönelik Türk bayrağı üretimi yapıyoruz. Özel kumaşlardan üretilen bayraklarımız istediğiniz boyutlarda ve özelliklerde üretilmektedir. Sizler için ürettiğimiz Türk bayrağı çeşitleri şöyle sıralanabilir;

 • Gönder Tipi: Gönder tipi bayraklar, kamu kurumlarında, özel kurumlarda ve birçok özel işletmede bayrak direklerine asılan bayraklardır. Bu bayrakları farklı ölçülerde, dış etkenlere karşı uzun süre dayanıklı şekilde üretiyoruz.
 • Kürsü Tipi: Daha çok tören alanı ve konferans salonlarında kullanılan kürsü tipi bayraklar, her kürsü için özel olarak üretilmektedir.
 • Meydan Süsleme Bayrakları: Meydanlarda, törenlerde ya da özel kurumlarda kullanılan Türk bayraklarıdır. Bu bayraklar kırlangıç Türk bayrağı, dikdörtgen Türk bayrağı ve Sivri Uçlu Türk bayrağı gibi çeşitlere sahiptir.
 • Makam Bayrakları: Resmi görüşmelerde, resmi makam odalarında ve resmi kurumlarda özel olarak kullanılan standart ölçülere sahip Türk bayraklarıdır.
 • Masa Bayrakları: Ofislerde, okullarda ve daha birçok yerde masaların üzerinde kullanılan Türk bayrağı çeşitleridir. Bu bayraklar farklı ölçülere yönelik olarak üretilmektedir.
 • Miting Bayrağı: Miting alanlarında kullanılan sopalı bayraklardır. Bu bayraklar ayrıca resmi bayram kutlamaları sırasında da kullanılabilen ürünlerdir.
 • Plastik Çubuklu Türk Bayrakları: Bu bayraklar okullarda ve törenlerde ilköğretim ile ortaöğretim seviyesinde kullanılmaktadır.
 • İpe Dizili Türk Bayrağı: Her türlü alanda kullanabileceğiniz ipe dizili Türk bayrakları üçgen ve dikdörtgen olarak üretilmektedir.

 • Türk Bayrağı Siparişi

  Türk bayraklarımız her türlü ihtiyaca yönelik üretilmektedir. Ürünlerimiz için alpaka, raşel, paraşüt ya da ince raşel gibi farklı kumaşlardan üretim yapılmaktadır. Dayanıklı olarak üretilen Türk bayraklarımız ihtiyacınıza ve üretim türüne göre ronjan, dispers, pigment, serigraf ve aplikasyon baskı teknikleriyle üetilmektedir.

  Türk bayrağı çeşitleri arasından seçim yaparak birinci sınıf kumaşlardan üretilen bayraklarımızı sipariş verebilirsiniz. Size özel yapılan üretim aşaması sonrasında ürünlerimiz adresinize kadar gönderilmektedir. Standart boyutlarda olan bayraklar stoklarımızda varsa sizlere yollanmaktadır. Ancak standart dışı ebatlarda siparişleriniz için Türk bayrağı üretimi size özel gerçekleştirilmektedir.