Türk Bayrağı

Türk Bayrağı İmalatı

Türk Bayrağı

Bayrak, tüm devletler nezdinde çok büyük bir öneme sahiptir. Ancak Türk milleti için bayrağın yeri çok daha farklıdır. Evimizin en nadide köşelerinde özenle saklanan bayraklar bağımsızlığımızın sembolü olan değerimizdir. Türk bayrağı dalgalandığı yerde her zaman bize güven verir. Sizler için farklı ölçülerde ve farklı ihtiyaçlarınızı yansıtan Türk bayrağı imalatı yapmaktayız.

Bayraklar ülkemizde tüm devlet kurumlarında zorunlu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca firmaların ve fabrikaların direklerinde de yerini almaktadır. Ülkemizde hizmet veren oteller de bayrakları direklerinde sergilemektedir. Bu yüzden farklı ihtiyaçlara yönelik bayrak imalatı yapıyoruz. Türk bayrakları alpaka, raşel, paraşüt ya da ince raşel kumaşlardan yapılmaktadır. Bayraklarımız kullanım amacına göre sizler için özel ölçü isteğinize göre üretilmektedir.

Tören ve Uluslararası Etkinliklere Türk Bayrakları

Türk bayrağı törenlerde de sıklıkla kullanılır. Özellikle özel günlerdeki törenlerde dört bir yan bayrak ile süslenmektedir. Bununla birlikte resmi ulusal ve uluslararası etkinliklerde de Türk bayrakları yerini almaktadır. Etkinliklerde küçük ya da büyük her türlü kullanıma uygun olacak şekilde bayrak tercih edebilirsiniz.

Sizin için özel olarak hazırlanan bayraklarımız kamu kurumlarında, firmalarda, spor kulüplerinde, toplantı salonlarında, miting alanları ya da meydan süslemelerinde sizlerle buluşuyor. Sizin ihtiyacınıza yönelik olarak ronjan, dispers, pigment ve serigraf baskıyla birlikte aplikasyon uygulama tekniklerimizi de kullanıyoruz.

Türk Bayrağı İmalatı

Sizleri için satışa sunduğumuz Türk bayraklarının özelliklerini şöyle belirtelim;

  • Bayraklarımız direklere asıldığında dışarıdan gelecek rüzgar, yağmur ya da kar gibi doğa olaylarına karşı dayanıklıdır.
  • Güneş ışığına bağlı solmalara karşı uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.
  • İhtiyacınıza göre çok farklı ölçülerde üretilmektedir.
  • Toplu siparişlerinizde kısa süre içinde imalat gerçekleşmektedir.
  • Adresinizde gönderim hizmetimiz vardır.

  • Türk bayrağı imalatımız seçkin bir kaliteyle yapılmaktadır. Üretim tesislerimizde özenle hazırlanan bayraklarımız kalite kontrolden geçtikten sonra kullanım amacınıza uygun şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Direklerinizde kullanabileceğiniz büyük ebatta bayraktan masalarınızda yer alacak ufak Türk bayraklarına kadar her türlü arayışa özel üretim yapıyoruz. Milli ve manevi duygularınızı yansıtacak sağlam, tüm ihtiyaçlara cevap veren, özel günlerinizi süsleyecek Türk bayraklarını sizlere sunuyoruz.