Yelken Bayrak

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken Bayrağı modelleri

Yelken Bayrak

Yelken bayrak; tanıtım alanlarında dikkat çekme, markaya ait ürünleri ve hizmetleri tanıtabilmek adına kullanılan bilgilendirici özellikte bayraklardır. Bu ürünler plastik duba, özel alaşımlı direk ve istenen ölçülere uygun raşel kumaş baskında meydana gelir.

Yağmur ve diğer doğa olaylarına karşı dayanıklı olan yelken bayrak modelleri çok tercih edilen ürünlerdir. Yıkanabilen bu ürünler güneş ışında solma ya da renk atma yapmaz. İstenen logo ve görsellerin basılabildiği yelken bayraklar her zaman görünür ve dikkat çekicidir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Estetik görsel yapısı sayesinde yelken bayrak daha fazla dikkat çekmektedir. Bu yüzden ürünlerin marka tanıtımı ve ürün tanıtımı çalışmalarında işlevsel kullanım sunmaktadır. Bu ürünleri stantlarda, benzinliklerin önünde, cadde üzerinde ya da küçük işletmelerin önlerinde kullanabilirsiniz.

En etkili reklam araçlarından olan yelken bayrak kullanım alanları plajlar da olduğu için plaj bayrağı olarak adlandırılır. Bu ürünleri plajlarda ve kumsal alanlarında, fuarlarda, toplantı organizasyonlarında, açılış ve fuarlarda, stant önlerinde, benzin istasyonlarında, özel kurumlarda ve küçük işletmelerde kullanabilirsiniz.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayrak fiyatları; ürünün kumaş türü, baskı yöntemi ve ebatlarına göre değişiklik gösterir. Bu ürünler parlak raşel kumaştan dispers dijital baskı ile üretilmektedir. Sağlam duba bidonu ve demir tabanlarda kullanabileceğiniz yelken bayrak çeşitleri için Seçkin Bayrak’ı tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak ücretleri ve siparişi için hemen bizi arayabilirsiniz. Her ihtiyaca özel yelken bayrak üretimi yapıyoruz.